10 июля, 00:50

Перекладіть будь ласка без переводчика

В наші часи в кожнен має вдома компютер який ми використовуємо для роботи, освіти. Багато людей користуються ним кожен день особливо це роблять програмісти які весь час проводять за компютером.

За допомогою нього вони створюють нові технології. Я думаю що через декілька років створять робота який буде виконувати все замість людей

За компютером вчаться багато дітей особливо в Америці. Змалку їх привчають до компютера. Я вважаю що це шкідливо для здоров'я.

Розвиток технологій в світі розпочався тоді коли було створено компютер.

+1
Ответы (1)
  1. 10 июля, 01:26
    0
    Nowdays, everyone has a computer at home, that is used for work or education.

    Many people use it every day, especially programmers, who spend much time with computers. By means of it they create new technologies. In my opinion, in a few years they will create the robot, that wiil make all work instead of people. For many children computer has educational purposes, especially in America. But I think, it makes harm for our health. And, of course the development of the technologies has started when computer was created at the first.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Перекладіть будь ласка без переводчика В наші часи в кожнен має вдома компютер який ми використовуємо для роботи, освіти. Багато людей ...» по предмету 📙 Английский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы