6 августа, 15:31

Майже 80 років у різних галузях виробництва використовують тефлон з нього виготовляють багато виробів зокрема медичного призначення бо він мякий еластичний не спричиняе тертя майже ні з чим не реагуеякий виріб з тефлону використовують у медицині зважаючи на перелічені властивості-штучні суглоби-тефлоновий бінт-флакони для пігулок-хірургічні інструменти або штучні кровоносні судини

0
Ответы (1)
  1. 6 августа, 16:18
    0
    Тефлон має хорошу сумісність з людським тілом, тому його успішно застосовують для виготовлення протезів у хірургії, кардіології та стоматології. З тефлону виготовляють штучні замінники судин кровоносної системи і серцевих клапанів. Зараз тефлон замінив титан, використання якого для виготовлення протезів раніше накладало ряд обмежень на життєдіяльність людини.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Майже 80 років у різних галузях виробництва використовують тефлон з нього виготовляють багато виробів зокрема медичного призначення бо він ...» по предмету 📙 Биология, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы