19 апреля, 18:31

Чим відрізняється колоїдний розчин від суспензії?

+3
Ответы (1)
 1. 19 апреля, 18:51
  0
  Головним чином, розмірами частинок.

  Системи з розміром частинок менше 1 нм являють собою справжні розчини, що складаються з молекул або іонів розчиненої речовини. Їх слід розглядати як однофазну систему. Системи з розмірами частинок більше 100 нм - це грубодисперсні системи - суспензії та емульсії.

  Колоїдні розчини - це високодисперсні двофазні системи, що складаються з дисперсійного середовища і дисперсної фази, причому лінійні розміри частинок останньої лежать в межах від 1 до 100 нм. Як видно, колоїдні розчини за розмірами частинок є проміжними між істинними розчинами і суспензіями і емульсіями. Колоїдні частинки зазвичай складаються з великої кількості молекул або іонів.

  Колоїдні розчини інакше називають золями. Їх отримують дисперсійними і кондесаційними методами. Диспергування найчастіше виробляють за допомогою особливих "колоїдних Млинів". При конденсаційному методі колоїдні частинки утворюються за рахунок об'єднання атомів або молекул в агрегати. При протіканні багатьох хімічних реакцій відбувається конденсація і утворюються високодисперсні системи (випадання опадів, протікання гідролізу, окисно-відновні реакції і т. д.).
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Чим відрізняється колоїдний розчин від суспензії? ...» по предмету 📙 Химия, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы