23 августа, 18:45

Порівняння Хлодвіга та Карла Великого

+3
Ответы (1)
  1. 23 августа, 19:01
    0
    1) Холдвіга ділив землі так, що б кожен граф під час війни міг виділити 100 воїнів. Карл ж ліквідував владу народних герцогів. Військова могутність його він значно підвищив допомогою упорядкування збору ополчення, а кордони зміцнив військової організацією марок, керованих маркграфами. а землі віддав герцогам, де кожен відповідав за воїнів, фінанси і т. п.

    2) його син Людвіг 1 ще за життя розділив імперію між трьома синами від двох шлюбів. сини биді незадоволені розділом і вимагали великих земель. кілька разів вони воювали зі своїм батьком. після смерті Людвіга імперією почали правити його сини і внуки в окремих частинах імперії, що призвело до феодальної роздробленості.

    3) сказано, що графи округів зосередили в своїх руках функції адміністративні, фінансові, військові та почасти судебние. почему так? землю роздавав король, а без землі вони ніхто. вони підпорядковувалися, щоб зберегти свої землі. в той час Карл був могутнім імператором і часто ходив в походи. знищити не підкоряються графа було справою "раз плюнути". до того ж, можна
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Порівняння Хлодвіга та Карла Великого ...» по предмету 📙 История, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы