28 апреля, 06:28

Чому Дік Сенд став дорослим у ранньому віці?

0
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 07:36
    0
    Тому до, він був сиротою на моряцькому кораблі. Йому довелось подорослішати в очах інших людей, щоб його сприймали як серйозну, відповідальну людину.
  2. 28 апреля, 07:41
    0
    Дік Сенд став у дорослому віці, тому що вже в свої 15 років: став капітаном корабля, мислив не на свої роки, знав морську справу (а я знаю її важко вчити), був терплячим, бо навчав нею темношкірих потерпілих, був рішучим, сміливим, добрим, чесним, відданим ... Так можна говорити довго, але найголовніша риса його характеру-це відповідальність. Тож не дивно що Дік хвилювався за всіх пасажирів судна й міг не спати, не їсти стоячи за штурвалом декілька діб підряд. Мені подобається цей герой своєю сміливістю, відповідальністю. До того ж він викликає повагу ще й тому що в наш час 15-ні хлопці лише вчаться в школі. Вони залежать від батьків, часто несамостійні, можуть скинути свою вину на іншого. Хоч вони й не мають змоги проявити якості свого характеру в череззвичайних ситуаціях, небезпечних подорожах, пригодах. Але ж вони можуть бути такими як Дік Сенд у звичайному житті, треба лише захотіти.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Чому Дік Сенд став дорослим у ранньому віці? ...» по предмету 📙 Литература, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы