7 июля, 06:40

Напишіть твір чи варто берегти кохання за повістю пісня пісень будьласка дуже треба на завтра

+2
Ответы (1)
 1. 7 июля, 07:11
  0
  Кожна людина на Землі - особистість. І кожна потребує особливого почуття, тобто любові. Але в українській мові є чудове слово - кохання.

  На перший погляд для того, хто не вникає у зміст цих двох слів, нічого особливого. Проте, кохання - має глибоке і важливе для людини поняття.

  Дехто називає кохання позитивним емоційним сплеском, потягом, симпатією чи навіть хіттю. Але усі ці почуття здатні швидко змінюватися. У такому "коханні" часто присутній егоїзм. Воно - за щось. Якщо це "щось" змінюється, то кохання минає.

  Наприклад, хлопець захоплений вродою жінки, йому до вподоби її фігура, колір очей і волосся і він зовсім не думає, що через деякий час усе це може не лише змінитися, а й набриднути. Чи буде він як і раніше кохати її?

  Або жінка, зустрівши багатого чоловіка, вирішує, що з ним вона може зв''язати свою долю. Але в одну мить матеріальне становище змінюється, з''являються скрута і негаразди, а з цим кудись поділося й кохання.

  Таке кохання також шукає зручностей і благ для себе, і якщо цього немає, вона закінчується.

  Знаю один випадок. Жінка закохалася в чоловіка - за його мовчання і розумні поради. Кохання щодня росло, росло і наче троянда розквітало. З часом він також відчув потребу у їх спілкуванні. І знайшов для себе в ній одну надзвичайну рису - вміння бути успішною у суспільстві. В якийсь прекрасний момент їхні погляди, думки і бажання зійшлися. Поступово жіноче кохання наштовхнуло на закоханість чоловіка. Проте закоханість - це не перший етап кохання, а самостійне почуття, яке дуже швидко минає.

  Зазвичай більшість людей носить маску, і їх бездоганні манери в перший час нас вражають. Так і тут. Жінці здавалося, що чоловік - унікальний у всіх відношеннях і стосунках. Вона кохала і не бачила його не достатків.

  Намагаючись бути приємним, він постійно догоджав, заховавши усе далеко не краще - злість, дратівливість, нестримний потяг до гарних жінок, до багатства, тримаючи усі ці якості під контролем. Минав час. Були різні обставини, серед яких жінка помаленьку стала розпізнавати його риси характеру, поведінку і темперамент.

  Зрештою, щоб добре взнати людину потрібний час - місяці, а то й роки.

  І можливо все б закінчилося, якби не глибокі стосунки, які ускладнили емоційну реакцію. Пара не розривала стосунків не тому, що їх не пов''язували спільні інтереси, а тому що їх взаємно задовольняв секс.

  У книзі Пісня Пісень написано: "Міцна як смерть любов". Чому любов порівнюється зі смертю? Тому що, коли в серці народилася любов до одного, ти вмираєш для всіх інших. Вже не може бути й мови про будь-які загравання, захоплення, почуття до іншого. Тому жінка помічаючи вади свого коханого не хотіла розриву стосунків.

  Своє кохання вона асоціювала з почуттям самовпевненості, довіри та безпеки. Окрім цього воно надихало її на творчість у найвищому сенсі слова.

  Коли ж чаша кохання жінки стала наповнюватися слізьми від щоденних суперечок, звинувачень у тому чого вона не робила, щось в середині - похитнулося.

  У таких випадках - вся надія на Бога. І Він покаже ситуацію, в якій можна знайти відповідь. Жінка в один день залишилася без грошей, житла і роботи. Кидається за порятунком до свого коханого, а він тихо і мило усміхається і каже: "Бідна! І що ж ти тепер будеш робити?! Ти ж знаєш, я не маю грошей, хати, хіба що машина. Чим я тобі допоможу?!."Отож, якщо ви справді кохаєте, то у вас народиться впевненість, віра, ви станете ідентичністю. І ви зможете перевірити чи укріпити ваші стосунки, якщо звичайно не помиляєтесь у людині, що поруч з вами.

  Своїми відносинами потрібно обом бути задоволеними, а не тішитися самому від власного задоволення.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Напишіть твір чи варто берегти кохання за повістю пісня пісень будьласка дуже треба на завтра ...» по предмету 📙 Литература, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы