17 февраля, 10:53

Чого навчають нас міфи?

6 клас зарубіжна література

+1
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 12:02
    0
    Протягом тривалого часу наші предки складали твори словесного мистецтва, коли ще не вміли писати. Століттями люди передавали їх одне одному усно - із вуст в уста, із покоління в покоління. Усна народна творчість, або фольклор (від англійського folk-lore - народна мудрість, народне знання), - це твори, які виникли в сиву давнину і передавалися в усній формі. До усної народної творчості належать народні пісні, думи, казки, міфи, легенди, перекази, байки тощо.

    Справа в тому, що метою міфа є пізнання світу, пояснення його явищ, а не повчання людей, як, наприклад, у казках та прислів'ях. Але оскільки міфи для давніх греків втілювали в собі релігійні уявлення, й історичні, й етичні правила, і філософські міркування, то, звичайно, вони містять й елементи повчання.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Чого навчають нас міфи? 6 клас зарубіжна література ...» по предмету 📙 Литература, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы