13 января, 01:38

Умови ефективного навчання.

+2
Ответы (1)
 1. 13 января, 03:08
  0
  Умови ефективного навчання

  Чому одні люди навчаються легко й швидко, а інші - важко й довго? Це пов'язане не тільки з індивідуальними особливостями людини, а й з умовами навчання. Важливо не тільки те, ХТО вчиться, але й те, ЯК вчиться.

  Наприклад, можна отримувати інформацію і зберігати її в пам'яті, не замислюючись про те, як вона може бути впорядкована в межах загальної картини або схеми. Будь-які нові знання необхідно співвідносити з уже наявними. Це означає, що ми шукаємо новим даним місце в загальній картині світу, яку ми на певний момент уже засвоїли. Складаючи схеми й роблячи записи щодо місця досліджуваного предмета в загальній картині знань, ви завжди будете розуміти сенс того, що вивчаєте. А розуміння сенсу інформації дає можливість швидко її аналізувати й запам'ятовувати.

  Отже, уміння спочатку розібратися в суті того, що ви вивчаєте, побачити загальну картину, а потім доповнювати її деталями є важливою умовою ефективного навчання.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Умови ефективного навчання. ...» по предмету 📙 ОБЖ, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы