29 августа, 06:53

Написати твір на тему"Чи змінилося розуміння моральних цінностей з плином часу? "за оповіданням Марка Вовчка "інститутка" 10-12 речень

+2
Ответы (1)
  1. 29 августа, 07:42
    0
    Найкращим твором Марка Вовчка вважається "Інститутка " - перший в українській літературі великий прозовий твір на соціальну тематику. У ньому авторка протиставила образи бідної кріпачки Устини та багатої примхливої інститутки - її хазяйки, і це протиставлення - не на користь панночки. Оповідь Марко Вовчок вклала у вуста Устині. Крізь призму її світосприймання ми бачимо події, що розгортаються в повісті. Дарма, що молода кріпачка на вдачу безжурна й весела, читач усе одно відчуває ту кривду, яку завдають дівчині та всім дворовим людям пани-хазяї.

    Ц повісті Марко Вовчок порушила проблему, яка залишається актуальною і в наш час, - лише свобода є запорукою розквіту людини, усіх її здібностей, кращих душевних якостей. Жодна людина в світі не має права пригнічувати когось, бо це суперечить самому людському єству.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Написати твір на тему"Чи змінилося розуміння моральних цінностей з плином часу? "за оповіданням Марка Вовчка "інститутка" 10-12 речень ...» по предмету 📙 Украинская литература, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы