18 февраля, 07:23

Твір на тему Світанок на річці з безособовими диєсловамы

0
Ответы (2)
 1. 18 февраля, 08:10
  0
  Світало. Починався новий день. Вже було чутно голоси вранішіх пташок. Прокидалося червоне, ще заспане сонечко, запалило горизонт совоїм вогнем і той запалав яскравими, теплими фарбами. Зелену, соковиту траву колихало від подиху прохолодного вітру. Майоріли яскраві квіти. Ставало радісно на душі адже починався новий, повний можливостей день.
 2. 18 февраля, 08:45
  0
  Я дуже люблю зустрічати перші спалахи пробудження нового дня. Задовго до сходу сонце сповіщає про свій прихід. Воно забарвлює своїми променями нічний небосхил, гасить зорі.

  Я люблю зустрічати сонце, гру і трепіт ранкових спалахів його променів. Спочатку на обрії з'являється багряно-червона смуга. Потім вона стає оранжевою, рожевою, а далі сонцем наповнювалося все навколо. І ніби вперше бачиш зелений листочок, дерево, яке росте аж до мого вікна, і легкий туман над рідним містом, що пробуджується до нового дня.

  І ось світанок змінюється новим днем, наповнюється турботами життя людей, і я чую ніжне: "Доброго ранку, сину!"
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Твір на тему Світанок на річці з безособовими диєсловамы ...» по предмету 📙 Украинская литература, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы