12 мая, 04:08

Твір на тему "Дружба і гарне ставлення до інших-запорука успіху в житті" у повісті Витька+Галя

+2
Ответы (1)
 1. 12 мая, 04:26
  0
  Твір на тему: "Поетизація першого почуття у повісті"Вітька+Галя"

  "Вітька+Галя" - це твір про найприємніше почуття кожного із нас - кохання. Повість сповнена іронії та веселих ситуацій. Пише В. Чемерис про серйозні для підлітків події з гумором, і читач відчуває, що навіть під час життєвих негараздів життєрадісність повинна брати гору.

  Вітька - чотирнадцятилітній парубок, що закохався у дівчинку Галю. Розповівши про своє нове почуття другові, він вирішує діяти і завойовувати кохання дівчини: пише вірші, співає серенади, але все невдало. Проте хлопець не опускає руки, адже він з оптимізмом сподівається ще досягти своєї мети і завойувати прихильність Галі.

  Протягом життя кожен із нас задається багатьма питаннями з приводу кохання. Як себе поводити, щоб добитися серця любої? Саме твір "Вітька+Галя" допомогає знайти нам відповідь на це питання. Треба бути тим, ким ти є. Залишаючись собою, Вітька досяг своєї мрії.

  Вітя і Галя відчули смак першого кохання. Можливо, надалі воно переросте у них в справжню любов, або ж залишиться на рівні дружби і буде обпекати душу приємними спогадами. Галя і Вітя - приклад ввічливого та дружнього ставлення один до одного. Сподіваюся, що і моє перше почуття буде таким же сонячним, яскравим, світлим і вічним!
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Твір на тему "Дружба і гарне ставлення до інших-запорука успіху в житті" у повісті Витька+Галя ...» по предмету 📙 Украинская литература, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы