3 октября, 14:13

Зміст думи "дума про братів неазовських" ліна костенко

+3
Ответы (1)
  1. 3 октября, 15:08
    0
    Коли Захар Беркут помер, Мирослава ще довго не могла збиратись з смертю батька, але підтримка і кохання Максима допомогла боротися і триматися у цей важкий для не тільки Мирислави а і усієї громади час.

    Пройшов рік. Завдяи Максимум Мирослава змириласяз смертю батька, і старалася не думати про це. Максим зайняв місце батька, він дбав про людей і пасіку, а їхня громада об'єдналася і стала ще більш дружнішею. Справи йшли у верховній. Мирослава з Максимом одружилися і цінували свою сім'ю більше за все, живши душа в душу. А про Тугара Вовка ніхто не згадував, тільки люди говорили що якби він виїхав з Тухлі, і переїхав кудись інше. Але Мирославу і Максима це не цікавило, вони пробачили йому все що він накоїв, але мати з ним справи вони не хотіли, а у них усе було добре.

    Це все що я змогла ❤️❤️Надіюсь допомогла
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Зміст думи "дума про братів неазовських" ліна костенко ...» по предмету 📙 Украинская литература, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы