11 июня, 07:32

Допоможіть будь ласка аналіз "любов виникає з любові коли хочу щоб мене любили я сам перший люблю"

+1
Ответы (1)
 1. 11 июня, 09:28
  0
  Світ Існує завдяки любові. Саме любов спонукає чинити добрі справи, надихає поетів, змінює саму людину, робить її піднесеною, гарнішою, сильнішою, добрішою.

  Любов - почуття світле, святе почуття. Від материнського тепла проростає любов до землі, до людей. Саме так, від подарованого нам материнського тепла, від материнської любові, ніжності ми або виростаємо з вмінням любити, або ми позбавлені цього почуття. І чим більше я живу на світі, тим більше переконуюсь, що не кожній людині це дано. Взагалі велика заслуга наших матерів в тому, що вони прищеплюють нам, виховують в нас людяність.

  Виростаючи, ми протягом свого життя долаємо і душевну втому, і тимчасові розчарування, й інші нелегкі життєві труднощі, але лише нашого серця „ торкається" кохання - все для нас з того часу набуває іншого змісту. Виростають крила, хочеться творити добро, обійняти весь світ, захистите скривджених і ображених. Ми переживаємо душевне потрясіння, захоплення.

  Кохання - це надзвичайно тонке почуття. Його не можна запланувати. І коли воно приходить, наше сердечко починає невтомну роботу, кропітку працю. Чому? Все дуже просто - зруйнувати кохання можна лише одним необережним словом, та навіть поглядом. Кохання проходить певні етапи: спочатку - це платонічне кохання, квіти, музика, романтика, потім - пристрасть, а потім - довіра, спорідненість душ. І людина, яка спроможна протягом всього життя пронести кохання, мабуть, і є найщасливішою людиною на світі. І все ж найголовнішим в коханні я вважаю спроможність чи здатність людей любити „ першими". Тобто, любити, не чекаючи винагороди, просто любити до нестями. Людина, якій дано глибоко почувати - все зробить вірно, все зрозуміє на інтуїтивному рівні, нічого не зруйнує, нічому не зашкодить.

  Окрім любові між чоловіком і жінкою, матір'ю і дитиною існує ще велика любов до своєї країна, свого народу, його культури, традицій. Існує, на мій погляд, мудра думка російського вченого, академіка Дмитра Лихачова, що в людині потрібно любити людину.

  Саме так, не національність, не віросповідання, а людину! Так само, як ми бажаємо і любимо своїх близьких, так ми і повинні навчитись любити інших людей, навчитись бажати їм добра. Так здійсниться вікова мрія, людства - добро переможе зло і Божі заповіді про любов до ближнього стануть нормою життя людей.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Допоможіть будь ласка аналіз "любов виникає з любові коли хочу щоб мене любили я сам перший люблю" ...» по предмету 📙 Украинская литература, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы