31 августа, 12:02

Написать діалог на тему моя зустріч з Тарасом Шевченком

0
Ответы (1)
 1. 31 августа, 12:24
  0
  Поети завжди описували красу України і бажали розцвісти нашій крилатій Батьківщині. Так само ще змалку описував її красу і Тарас Григорович Шевченко. Багато років пройшло, але його поеми читають і дорослі й малі, і українці, й іноземці.

  Якби я зустріла Великого поета, то розповіла б усе про нашу Вітчизну. В його часи було гірко і страшно, але він не боявся. Тож я думаю, що йому буде соромно за нас, адже ми засмічуємо нашу країну і нашу мову. Хоч ми вже не бідна держава, і люди не гинуть від рук катів.

  Я думаю, що він би відповів мені так:

  - Любіть державу рідну! Це ж ваш дім, гніздо тепленьке ... У мене за вас душа болить. Як так безсовісно можна жити? Чому у серці вашім темнота безпросвітна? Про красу країни треба дбати і тоді ми всі із гордістю зможемо сказати: яка красива в нас держава, вона в нас вільна й величава!

  Любіть Україну!
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Написать діалог на тему моя зустріч з Тарасом Шевченком ...» по предмету 📙 Украинская литература, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы