8 июля, 07:42

Написати твір-роздум з елементами аналізу художнього твору. Там повинно йтися про олюбленну книгу,її автора, опис голоного героя.

+3
Ответы (1)
  1. 8 июля, 08:22
    0
    Нещодавно я прочитала дуже цікавий роман "Сто років самоти" Габріеля Гарсіа Маркеса. Цей твір дуже цікаво читати, недаремно автору цього роману присуджено Нобелівську премію. Фантастика й реальність так тісно переплелися між собою, що важко й зрозуміти, чого в романі більше. Поряд із звичайним життям поселенців відбуваються неймовірні явища, наприклад суперсильний дощ чорез який настає мор худоби, хвороби, занедбані землі. Та й саме містечко, одного разу з*явившись потім все одно зникає.

    Через увесь твір проходить якась невидима спіраль. Спіраль повторення, яка передається з покоління в покоління і не переривається до моменту, коли із світу зникне рід Буендіа приречений на самотність. Роман здається схожим на сон. На довгий сон, в яке поринуло ціле містечко. Для когось це кошмар, комусь сновидіння видадуться солодкими, а для роду Буендіа він став фатальним. Рід зник, як і зникає сон із першими ознаками пробудження. Цей роман дуже повчальний. Він закликає до того, що не потрібно пливти за течією, чекати що тобі піднесе доля, а треба боротися за своє щастя і перетворювати сіру буденність у щасливе життя.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Написати твір-роздум з елементами аналізу художнього твору. Там повинно йтися про олюбленну книгу,її автора, опис голоного героя. ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы