20 ноября, 22:36

Твір на тему "Якою я хочу бачити нашу планету"

+1
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 00:12
    0
    Якою я хочу бачити нашу планету?

    Я живу на планеті Земля, як і ще сім мільярдів інших людей. Тобто, Земля є нешим спільним домом. На жаль, зараз ций дім в доволі поганому стані: забруднбється повітря, вода та землі, вирубуються ліси, посередині океану знаходять величезні острови з сміття. Зникають цілі види рослин та тварин, а це непоправні втрати. Кожен вид, що зник, зник назавжди, і це жахливо. Звісно, бачити свою рідну планету такою дуже сумно.

    Я мрію про те, що люди зможуть отямитися і почнуть піклуватися про свою планету як про рідний дім. Дуже хотілося б, щоб промисловість не забруднювала природу, а люди співіснували з тваринами та рослинами, не знищуючи дику природу. Хочеться, щоб людство намагалося виправити ту шкоду, що вже зробило, і перетворити величезні території, що зараз нагадують сміттєзвалища, на сади та ліси. Ось на такій планеті мені хотілося б жити.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Твір на тему "Якою я хочу бачити нашу планету" ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы