20 ноября, 03:37

Ми пойіхали з класом на екскурсию до ракетноі станціі. я раптом зайдша до ракеті та вмікнула кнопочку "пуск"ракета відлитіла, я злякалась. мені пощастіло уракеті була йіжа та костюм як на мене! я призимлилась на нарс та побачила чоловічків. я гукнула йіх, вони обернулись. привит я дівчінка Антоха а хто ви? мі інопланетяни! приемно познайомитися! допобаченя було приемно познайомітіся! я відлітала від Марса! я радила адже зробіла відкритя

+2
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 05:12
    0
    Ми поїхали з класом на екскурсію до ракетної станції. Я раптом зайшла до ракети та увімкнула кнопочку "пуск" ракета відлетіла, я злякалась. Мені пощастило що на ракеті була їжа і костюм як на мене! Я приземлилась на Марс та побачила чоловічків. Я гукнула їх, вони обернулсь. Привіт я дівчинка Антоха а хто ви? Ми інопланетяни! Приємно познайомитися! До побачення було приємно познайомитися! Я відлетіла від Марса! Я раділа адже зробила відкритя.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Ми пойіхали з класом на екскурсию до ракетноі станціі. я раптом зайдша до ракеті та вмікнула кнопочку "пуск"ракета відлитіла, я злякалась. ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы