13 января, 22:02

Текст про добро i зло

0
Ответы (1)
 1. 13 января, 23:45
  0
  Добро і зло, як близнюки-брати, не можуть існувати одне без іншого. Якби не було зла, людина ніколи б не дізнався, що таке добро, і навпаки. Добро і зло - це міра, якою міряється людське життя. Про одну людину кажуть - він добра людина. А про іншого - він злий.

  З поняттям добра і зла ми починаємо знайомитися з раннього дитинства, коли слухаємо казки. Добро в них завжди перемагає зло, яким би хитрим і підступним зло не було. Так ми вперше дізнаємося, що злим бути погано, що винагороджуються тільки добрі справи. А злі вчинки завжди карані. Добро завжди повертається до людини у відповідь добром. Зло, як правило, приносить у відповідь зло сотворившему його.

  "Поспішайте робити добрі справи", - Закликав один з російських поетів. Кіт Леопольд зі знаменитого мультфільму в своїй пісеньці співає про те, що "добрим жити на білому світі веселей". Але чи завжди добро буває на благо? Трапляється й так, що добро з блага може перетворитися на сильне зло. Здається такий незначний приклад: друг дав списати домашнє завдання товаришеві. Що в цьому такого страшного? Нічого, якщо не брати до уваги той факт, що товариш недоотримав якихось знань.

  Але якщо подивитися на це трохи глибше. Йому легко дісталася хороша відмітка, причому незаслужено. Іншого разу йому легко дістанеться ще щось, віддане йому просто так, з добрих спонукань: прибрали за нього кімнату в гуртожитку, потім прикрили прогул на роботі. І людина звикла до безвідповідальності. Він не вміє відповідати за свої вчинки. Скільки зла свідомо чи несвідомо він принесе оточуючим, особливо близьким
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Текст про добро i зло ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы