21 ноября, 10:18

Текст на тему "Нарешті весна"

+2
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 12:14
    0
    Ось вона і прийшла, довгоочікувана весна. Нарешті після довгої зими весело задзюрчали весняні струмки, в лісі заспівали птахи, калюжі у дворі мого будинку розлилися в одне велике море. Сонячні промені стали помітно тепліше і встановилася по - справжньому весняна погода. Сидіти вдома в такі дні зовсім не хочеться, адже на вулиці так прекрасно!

    Навесні дуже цікаво гуляти в лісі або парку, спостерігати, як з кожним днем дерева все сильніше огортаються зеленої серпанком. Буквально з кожним днем відчувається, як зима здає свої позиції, сніг поступово йде. Його стає все менше і менше. Ось скоро царство Снігової королеви зовсім зникне.

    А чи бачили ви яке небо весною! Воно надзвичайно красиво. Блакитне, прямо просочене сонцем ... День стає все довшим, і від цього відчуваєш радість на душі. Приходить не тільки новий час року, але і навколо з'являється нове життя. Дуже красиво. Я люблю весну!
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Текст на тему "Нарешті весна" ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы