14 июня, 15:07

Твір (8-10 речень) на тему : "весна радує"

0
Ответы (1)
 1. 14 июня, 15:42
  0
  Весна - це пора, коли все оживає, коли природа прокидається від глибокого зимового сну. Радіють птахи, щебечучи свої веселі дзвінкі пісні, радіють тварини, вилазячи зі своїх норок грітися на сонечку. Всі раді весні.

  Я люблю весну. Вона оживляє своїм теплом все навколо. Природа розквітає, радує своєю красою та ароматом трав і квітів. Сонечко гріє так ласкаво й ніжно, як ніби мамина рука гладить мене по голові.

  Весна прийшла, розтанули бурульки, та струмочки, дзюркочучи, наспівали прихід весни. З приходом весни все оживає, тане сніг, звільняючи землю від теплого зимового покривала.

  На проталинах пробивається молода травичка, вона радіє теплу й світлу. На деревах набухають бруньки, зародки молодих листочків. На фруктових деревах розпустилися білосніжні квіти. Бджілки-трудівниці вже всі зайняті справою, збирають квітковий пилок, щоб ми могли спробувати запашний травневий мед.

  Прилетіли птахи, вони теж всі в турботах. Їм прийшов час вити гнізда, щоб вивести своїх пташенят. Та й тварини готують норки до народження своїх дитинчат. Навесні зароджується нове життя, матінка-земля набирається сил перед літом, коли треба зародити й виносити плоди.

  Де-не-де на галявинці розпускаються перші весняні квіти: проліски, фіалки, нарциси, крокуси та медунка. Аромат, краса й буйство фарб, які радують не тільки око, але і душу. Річки та озера під теплом весняного сонця звільняються від крижаного панцира. Вони вирують, ходять хвилями, радіють роздоллю і звільненню від морозного полону. Ось і дерева прокинулись, вони теж відчули прихід весни. Набухають бруньки, а згодом на їхньому місці з'являться молоді зелені листочки.

  Навесні земля перетворюється на диво. Вона виглядає, наче молоденька дівчина в зеленому сарафані з вінком на голові. Але не тільки земля поміняла свій білосніжний наряд, зайці й білки теж змінили свої зимові шубки. Нарешті вже вони не будуть мерзнути та голодувати.

  Всі навколо радіють весні: птахи, звірі, люди. Прощавайте, морозна холоднеча, холодні вітри та довгі студені ночі! Все навколо оживає, у повітрі пахне весною, кипить і вирує всюди життя. Всі раді довгоочікуваному теплу.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Твір (8-10 речень) на тему : "весна радує" ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы