10 июля, 19:58

Привіт ...

Допоможіть будь ласка скласти діалог на тему

: На Великдень біля церкви

, За святковий столом або

Відпочинок на Великдень

0
Ответы (2)
  1. 10 июля, 20:26
    0
    Сьогодні був прекрасний день. Сьогодні була Пасха! Моя мама розбудила мене, і сказала, що пора снідати. Я дуже хотіла їсти, тому не втрачала жодної секунди, вже через 2 хвилини я була на кухні. На столі стояв паску з пудрою. Я сіла за стіл, і відрізала шматочок паски, він був дуже смачним, бо приготувала його моя мама. Мій тато вирішив зіграти зі мною в "Розбий яйце". Я взяла найкрасивіше, яке я прикрасила. "Я перемогла! Ура ", - сказала я щасливим голосом. Потім мені подзвонили друзі, і запросили погуляти. Я погодилась. Незабаром ми зустрілися. Було сонячно, але трохи вітряно. Але Погода не заважала нам грати. Минуло довгий час, і ми пішли додому. Попрощавшись, ми знову привітали один одного з Великоднем. Будинки моя сестричка подарувала чудову листівку, де було написано: "Христос Воскрес", я промовила "Воістину воскрес". Поцілувала сестричку в лоб. Я відчувала себе вільною. Сьогодні була Пасха.
  2. 10 июля, 21:08
    0
    - Привіт, Галю. Як справи? - Привіт, Катю. Все добре, готуємось до Великодня. А в тебе? - Теж добре, сьогодні будемо з мамою пекти паски. - А ти вже колись пекла паски? - Ні, це буде вперше. Я знаю, що це нелегка справа. А ти? - Я також жодного разу не пекла. Моя робота - фарбувати яйця. Я дуже люблю до Великодня робити дряпанки. - Вперше про таке чую. Розкажи детальніше. - Спочатку ми фарбуємо яйця, а потім голочкою я видряпую орнамент. - Цікаво! А до церкви підеш? - Так, але я не стоятиму всю службу. Це для мене важко. - Ми так само ходимо зранку. Дякую за приємну розмову. Бувай! - Бувай!
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Привіт ... Допоможіть будь ласка скласти діалог на тему : На Великдень біля церкви , За святковий столом або Відпочинок на Великдень ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы