3 мая, 07:15

Будь-ласка допоможіть написати твір на тему безсмерття і добро, вічність і краса-основа життя людини на Землі за вивченими творами "Митькозавр", "Тереадори з Васюківки","ТТБ".

+1
Ответы (1)
  1. 3 мая, 08:03
    0
    Потрібно відноситись до людини так, як ти хочеш, щоб вони відносились до тебе. Потрібно бути добрим і щедрим. Як у творі "Тореадори з Васюківки" Ява і Павлуша завжди робили все разом. Іноді вони сварилися, але це було ненадовго. Друзі помирилися і знов шукать нові пригоди. А у творі "Митькозавр із Юрківки"Митько і Сергій також друзі в них було багато веселих пригод. На мій погляд твір "Митькозавр із Юрківки" схожий на твір "Тореадори з Васюківки". Але наш клас читав ще один твір "Таємне товариство боягузів або засіб від переляку √9". У Клима не було багато друзів, але були вороги. Згодом Клим найшов собі друзів і в таємному товаристві. В нього також було багато веселих і небезпечних пригод. За цими творами можна сказати і висновок, що саме безссмерття і добро вічність і краса основа життя людини на землі.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Будь-ласка допоможіть написати твір на тему безсмерття і добро, вічність і краса-основа життя людини на Землі за вивченими творами ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы