10 июля, 17:18

Складіть і запишіть висловлення про осінній ліс або парк (5-6 речень), уживши слова в переносному значенні. Золотий, сріблястий, сумний, сіється, сердиться, ллється.

0
Ответы (1)
  1. 10 июля, 19:08
    0
    першу осінній ліс жовтогарячий та золотий. Згодом потемніле листя повільно опускається додолу в останньому кружлянні. Дерева міцно засинають в очікуванні весни. Тепер вони нагадують примарних казкових сторожів лісовика. Не заглядає у хащі яскравий сонячний промінчик. Тому в лісі часті тривожні сутінки. І стоїть тиша. Чути тільки як завиває осінній вітер. Іноді промайне пухнастий хвіст працьовитої білки. Проповзе між опалим листям їжачок. До них відізветься тиха розмова пташок.

    Але в пізньому осінньому лісі є своя чарівність. Після дощу серед опалого листя раз у раз піднімають свої шапки численні гриби. Великий грибний острів - це осінній ліс.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Складіть і запишіть висловлення про осінній ліс або парк (5-6 речень), уживши слова в переносному значенні. Золотий, сріблястий, сумний, ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы