29 ноября, 00:39

Помогите ответить на вопрос!

Чому звичку нелегко змінити? Які поради стануть у пригоді?!

Помогите прошу! КР завтра!

+2
Ответы (1)
 1. 29 ноября, 02:09
  0
  Звички постійно переслідують нас все життя. У всіх вони різні, але у бішості випадків схожі.

  Звички важко змінювати, бо ти вже звик до такого способу життя. Ти робиш все легко та спокійно, але коли звичка погана, то її треба прибирати. Чому ж у людей є звички? Вони хочуть якось збагатити своє життя чи змінити, але для цього їм ліньки щось робити, чи важко. У цю хвилину для них з'являються звички, які допомогають зняти стрес чи навантаження після важкого дня.

  Для того, щоб уникнути неприємних або поганих звичок, ти повинен просто сказать собі про це. Повторюй, що вона тобі не потрібна чи ти не хочеш її мати. Спробуй замінити її гарною звичкою, яка буде тобі допомогати. Звернися за допомогою до друзів або рідних, які допоможуть тобі прибрати її.

  Звичка - це невід'ємна частина життя, яку ми можемо змінити, але частіше всього не хочемо. Робіть для змін все, тоді зможете приборкати погані звички!
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Помогите ответить на вопрос! Чому звичку нелегко змінити? Які поради стануть у пригоді?! Помогите прошу! КР завтра! ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы