21 мая, 18:34

Твір на тему моя майбутня професія дизайнер

+1
Ответы (1)
  1. 21 мая, 19:43
    0
    Коли я виросту, я хочу працювати дизайнером. Це цікава творча професія, в якій можна проявити фантазію. Щоб бути хорошим дизайнером, потрібно мати талант і розвинену уяву. Люди цієї професії завжди вигадують щось нове: костюми, сумки, взуття або предмети побуту. Можна бути дизайнером одягу або приміщення, дизайнером меблів, штор, реклами і ще багато чого. Я хочу бути дизайнером м'яких іграшок. Ці люди вирішують, як саме буде виглядати плюшевий ведмідь або інша іграшка перш, ніж її пошиють. Спочатку дизайнер малює ескіз на папері, придумує форму і колір вироби, її особливості. Хороший дизайнер завжди зробить так, щоб кожна нова іграшка відрізнялася від інших, була особливою. Його роботи будуть користуватися великим попитом.

    Щоб стати дизайнером, потрібно бути сміливим і не боятися експериментувати. Ще потрібно вміти добре малювати і багато читати, тому що книги розвивають уяву. Тоді в голові будуть народжуватися різні образи, які дизайнер намалює на папері. За цими малюнками інші працівники будуть шити різні вироби, які потім стануть продавати в магазинах. Мої придумані іграшки будуть красивими і приємними, щоб діти раділи їм. Мені подобається професія дизайнера, тому що ці люди можуть завжди придумувати щось нове. Я люблю фантазувати і придумувати щось цікаве, а для того, щоб працювати в цій галузі, треба мати багату уяву. Ця професія - цікава і потрібна, адже завдяки дизайнерам у нас є гарний і модний одяг, речі, на які приємно дивитися, хороші іграшки та багато чого іншого. Я хочу в майбутньому радувати людей, і особливо дітей, робити те, що мені цікаво, тому працювати дизайнером - це здорово і захоплююче.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Твір на тему моя майбутня професія дизайнер ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы