9 августа, 19:00

Як скласти службову записку?

+1
Ответы (1)
 1. 9 августа, 20:12
  0
  Службова записка - це форма внутрішнього документообігу, що дозволяє найбільш ефективно і оперативно вирішувати поточні виробничі ситуації.

  Метою службової записки є повідомлення будь-якої посадової особи про існуючу проблему, внесення пропозицій щодо її розв'язання або погодженням намічених дій.

  Додаткова користь від такого роду документів полягає в тому, що вони є прямим доказом, що фахівець висвітлив проблему, що знаходиться в полі його ведення. У разі якщо фахівець не може вирішити виниклу проблему самостійно і в формі службової записки виносить її на дозвіл іншими фахівцями, він тим самим знімає з себе відповідальність за несвоєчасний або неякісний розгляд питання.

  Спеціальної форми службових записок не передбачено, вони складаються в довільній формі, можуть передаватися на паперовому носії або за допомогою електронних засобів зв'язку.

  В яких випадках подається розглянута нами службова записка, розібралися. Тепер необхідно визначитися з прикладом написання службової записки. Як ми вже згадували вище, спеціального бланка службової записки не існує. Однак є загальні вимоги до змісту документа.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Як скласти службову записку? ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы