4 марта, 20:04

У чому полягае гідність людей?

+1
Ответы (1)
 1. 4 марта, 20:41
  0
  Почуття гідність будується на найвищих моральних ідеалах, які людина поважає в собі та інших. Як стати гідною людиною? Що зробити, щоб заслужено отримувати повагу інших і ставитися до себе точно так само? Для цього людині необхідно виховувати в собі ті самі якості, які належать до моральних висот. До них відноситься співчуття, безкорисливість, працьовитість, доброта, чесність, поважність.

  Гідна людина ніколи не дасть себе в образу і не дозволить принижувати. При цьому сам він з глибокою повагою ставиться до свободи особистості інших людей. Він розумний, добрий, спілкується ввічливо, прощає іншим їх слабкості. Про таких кажуть, що вони гідні не тому що у них немає негативних рис, а тому що яскраво виражені позитивні.

  Гідність будується на альтруїзмі та своєчасній допомозі іншим. Така людина не стане навмисно заподіювати іншим незручності, біль і страждання.

  Коли у людини чітко сформовані моральні ідеали, він щодня робить щось, щоб наблизитися до них. Гідна людина радіє кожній можливості опинитися ближче до того самого добродійного образу, що він вибудував у своїй свідомості.

  Але при цьому людська гідність не будується лише на виграних битвах і регаліях. Вона криється в людяності його вчинків. Гідна людина ніколи не зазнається, залишиться скромним. Філософ Мішель Монтень писав, що справжнє людська гідність схожа з річкою, бо найглибша водойма найменше шумить
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «У чому полягае гідність людей? ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы