19 ноября, 01:05

Нужен твир на тему "Шо робить мене щасливим? Чому?"

(люблю комп, велик и скейт)

9 класс

+3
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 02:37
    0
    У кожного своє поняття про щастя і протягом життя воно змінюється. Спочатку для щастя потрібно небагато, а після вже цього недостатньо. Сьогодні більше з цим поняттям асоціюються матеріальні блага. Можливо це через відсутність життєвої мудрості, а може просто для обмеженого людини таке відчуття як щастя можна купити. Насправді досягти матеріального комфорту більш реально, ніж духовно стати счастлівим. Напрімер у мене для щастя вже все е. Ето мої улюблені мама і тато. Ведь немає нікого дорожче ніж ті люди з якими ти прожив майже усе своє життя. Я захоплююся ськейтом і намагаюся, на ньому навчитися iздити. На велосипеді я навчився їздити давно, але все ще мені подобатися на ньому кататися.

    Мне нравиться це робити тому що це весело. Адже щастя може бути і в ввеселье. Как бачимо твір про щастя можна писати і міркувати про нього дуже довго. Може бути щастя для кого то це відпочинок? Наприклад я, відпочиваю біля комп'ютера, але не завжди мені більше подобатися активний відпочинок.

    Тому що на вулиці можна поспілкуватися з друзями на яву а на комп'ютері немає можно. может бути для когось счасть гроші або веселощі але для мене счасть що я просто живу на це світлі. Щастя - воно різне для кожного. Для кожного свої критерії цього поняття. Одне тільки можна сказати точно - це коли людина відчуває почуття гармонії і задоволеності собою, своїми діями або ж чимось ще. Кому для щастя потрібно зовсім небагато, а у кого-то більш високі запити.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Нужен твир на тему "Шо робить мене щасливим? Чому?" (люблю комп, велик и скейт) 9 класс ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы