28 ноября, 16:33

Твір мініатюра на тему знов до мене осінь стука у вікно з дієсловами 2 особи,і з переносними значенням

+3
Ответы (1)
 1. 28 ноября, 17:21
  0
  Коротшими стали дні, яснішим - небо. Шурхотить земля яскравим килимом з опалого листя. Дерева переодяглися в золотаво-червоні наряди. На південь відлітати зібралися птахи.

  Восени повітря прозоре, навіть дихається легше. І життя стишує свій шалений біг. Осінь - пора збору врожаю та підбиття підсумків. Колись у цей час для народів, що працювали на землі, розпочинався відпочинок до наступної весни.

  Сьогодні осінь - час розпочинати справи, ставати до роботи та навчання після літнього відпочинку, готувати оселі до холодів. Восени легше і працювати, і навчатися, бо прохолодна погода сприяє тому краще за літню спеку, весняну грайливість та зимові морози.

  Ми любимо осінь за яскраві барви природи та довгоочікувані зустрічі з друзями, за повні грибів лісні галявини, стиглі плоди у садах та трохи сумний дощ за вікном.
Знаешь ответ?
Не уверен в ответе?
Найди верный ответ на вопрос ✅ «Твір мініатюра на тему знов до мене осінь стука у вікно з дієсловами 2 особи,і з переносними значенням ...» по предмету 📙 Украинский язык, а если ответа нет или никто не дал верного ответа, то воспользуйся поиском и попробуй найти ответ среди похожих вопросов.
Искать другие ответы